KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12668038

nr 1266 8038

Ernest Borough Johnson

(1866-1949), Storbritannien

Oljemålning, På skördefältet i sol. Signerad. Olja på duk, 60x44 cm

Ernest Borough Johnson, bildkonstnär född 1866, död 1949.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 29 juli 2019
kl 19:18:18

Ernest Borough Johnson

Läs mer om Ernest Borough Johnson